НОВОСТИ ДНЯ: Что бы произошло, если бы Луна была вдвое ближе к Земле?   У Раді запропонували позбавляти громадянства за російський паспорт  В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентр  Илон Маск запустит аппарат NASA для поиска внеземной жизнивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.06.2021 341

«Ранок з Україною»: психологиня дала поради, як стати більш жіночними і привабити сильного чоловіка

У рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня та коуч Олена Адамова розповіла чому жінки приваблюють слабких чоловіків, і дала поради, що робити, аби познайомитись із сильними.

«Давайте згадаємо фізику – мінус притягує плюс. Це не означає, що ви гарна, а він поганий або навпаки. Просто сила притягує слабкість, а ви в певний момент переплутали ролі і стали сильною жінкою», – зазначила психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Таким жінкам Олена Адамова радить:

-           просити про допомогу. Навіть, якщо ви звикли все робити самотужки і впевнені у своїх силах, відмовтеся від цього. Попросіть будь-якого чоловіка допомогти вам залити бензин у бак або донести пакунки до машини.

-           помічати позитив. Почніть розрізняти гарні риси чоловіків – в усіх: колегах, випадкових знайомих. Зупиняйте увагу на хороших чоловічих якостях і зовнішніх даних.

-           робіть компліменти. Завдячуйте чоловікам навіть за мінімальну допомогу.

«Користуйтесь цими порадами і одного разу ви усміхатиметесь тому, що у вас розправились плечі, вам легко і комфортно комунікувати з чоловічим світом. І неминуче ваше життя зміниться на краще – сильні чоловіки приходитимуть у ваше життя, адже ви станете жіночними і слабкішими», – коментує Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

 

 

Оценка материала:

5.00 / 1
«Ранок з Україною»: психологиня дала поради, як стати більш жіночними і привабити сильного чоловіка 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.06.2021 341
Еще материалы раздела «Общество»