НОВОСТИ ДНЯ: Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України  Вчені вперше синтезували крохмаль із вуглекислого газу   Британії створили батарею, здатну заряджатися за 90 секунд  Синоптик пообещала украинцам второе "бабье" лето: когда его ждать  Під час цієї хвилі коронавірусу ускладнення починаються з 4-5 дня – експертка  Палата представників США затвердила $1 мільярд на «Залізний купол» для Ізраїлю  Таран розповів у Раді про будівництво житла для військовихвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
09.07.2021 1946

У Києві знесуть знак на честь «дружби» Києва та Москви

Київська міська рада підтримала проєкт рішення про демонтаж пам’ятного знаку на честь дружби міст Києва та Москви, встановленого у сквері на вул. Маршала Якубовського.

Як повідомляє кореспондент Укрінформ, за відповідне рішення проголосували 80 депутатів Київради.

У Київраді зазначають, що пам'ятний знак демонтують з метою забезпечення інтересів громади міста Києва. Адже у результаті тимчасової окупації державою-агресором частини території України та грубого порушення принципів та норм міжнародного права потрібно захищати інтереси держави у всіх сферах діяльності.

Водночас, пам'ятний знак після демонтажу передадуть Голосіївській районній в місті Києві адміністрації до моменту створення Музею тоталітаризму в Києві.

Як повідомлялося, у лютому 2016 року Київрада визнала побратимство з 6-ма містами та регіонами РФ такими, що не є дійсними.

Так, депутати вирішили вважати такими, що не є містами та регіонами-побратимами міста Києва наступні міста та регіони РФ: Москву, Волгоград, Санкт-Петербург, Улан-Уде, Республіку Комі та Махачкалу.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві знесуть знак на честь «дружби» Києва та Москви 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
09.07.2021 1946
Еще материалы раздела «Столица»