НОВОСТИ ДНЯ: Від спеки до злив і шквалів: народний синоптик розповів про погодні "сюрпризи" прийдешнього літа  Повісток не буде? Військовий експерт зробив важливу заяву про масштабну мобілізацію в Україні  роспропаганда поширює фейк про «зміцнення» рубля - ЦПД  Втрати рф в Україні становлять вже близько 28,7 тисячі військових та 204 літаки  Погода в Україні готує неприємний сюрприз: коли країну заллє дощами і похолодає  Ціни на бензин в Польщі: скільки коштує заправити автомобіль  ЗСУ ліквідували одного з найкращих сибірських снайперів Сергія Царьковавсе новости дня
22.07.2021 344

Українці зможуть отримувати гарантію на товар через інтернет

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо гарантійних зобов'язань в електронному вигляді, який Верховна Рада ухвалила 1 липня.

Закон передбачає можливість отримання споживачем експлуатаційних документів та гарантійних зобов'язань в електронному вигляді на офіційному вебсайті виробника - йдеться про паспорт або будь-який інший документ на технічно складні побутові товари, що додається до них.

Ухвалення закону актуальне, оскільки сьогодні споживачі купують усе більше товарів через інтернет-магазини, і багато компаній пропонують реєстрацію в особистих кабінетах з метою ефективної комунікації з ними та надання доступу до експлуатаційних документів. Таким чином здійснюється диджиталізація бізнес-процесів та покращення сервісу, що надається споживачу при гарантійному обслуговуванні товарів.

Закон набирає чинності наступного дня після його опублікування.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці зможуть отримувати гарантію на товар через інтернет 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
22.07.2021 344
Еще материалы раздела «Рынки и компании»