НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идут сильные заморозки: синоптики назвали дату и регионы, где ждать похолодания  Некоторые динозавры могли вилять хвостом   Новый космический аппарат размером с коробку хлопьев будет исследовать далекие планеты  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Под Киевом археологи обнаружили уникальную находку  Hubble показав «галактичне око» у сузір'ї Терези  Чего нам ждать от погоды в октябре: прогноз Укргидрометцентравсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.07.2021 348

У ВООЗ розповіли, коли очікувати новий спалах COVID в Україні

Глава Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт прогнозує, що новий спалах коронавірусу в Україні почнеться в кінці серпня - початку вересня. Він зазначив, що спалах COVID триватиме до зими.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на УНІАН.

Хабіхт закликав українців вакцинуватися зараз, поки "Дельта" штам коронавірусу не почав широко поширюватися в Україні.

"Точну відповідь дати важко. Але, попри наявні дані, широке поширення "Дельта", заходи охорони громадського здоров'я та соціальні заходи, охоплення вакцинацією та інші параметри, прогнозуємо, що випадки інфікування і госпіталізації почнуть рецидивувати в кінці серпня - початку вересня і триватимуть до зими, залежно від дій уряду і розширення масштабів вакцинації", - заявив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ВООЗ розповіли, коли очікувати новий спалах COVID в Україні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.07.2021 348
Еще материалы раздела «Общество»