НОВОСТИ ДНЯ: Названий список професій, на які чекає обов'язкова вакцинація  Християни східного обряду відзначають Воздвиження Хреста Господнього  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Витамины круглый год: проростки, которые стоит выращивать на своей кухне  Українцям розповіли, коли чекати піку нової хвилі COVID-19  Какой будет зима и ждать ли снег на Новый год. Синоптик озвучила прогноз  Україна оскаржить новий газовий контракт Угорщини та РФ.все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
31.07.2021 1063

У двох областях України рівень госпіталізації хворих на COVID-19 перевищив 80%

У Хмельницькій та Закарпатській областях рівень госпіталізації заражених коронавірусом становить понад 80% при допустимих 50% станом на п’ятницю, 30 липня. Показники решти регіонів — у нормі.

Про це свідчать дані МОЗ.

У Закарпатській області динаміка госпіталізацій становить 82,1%, у Хмельницькій — 86,4%. До переліку областей із низькою динамікою госпіталізацій потрапили Івано-Франківська (0%), Харківська (5,2%) та Миколаївська (5,9%) області. Показники завантаженості ліжок з киснем у всіх регіонах у нормі.

Загалом майже всі області України відповідають необхідним показникам зеленої карантинної зони. Водночас у Луганській та Донецькій областях перевищує необхідні показники коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

Динаміка госпіталізацій — критерій, який показує зростання кількості госпіталізацій за сім днів, порівняно з попереднім аналогічним періодом.

Оценка материала:

5.00 / 1
У двох областях України рівень госпіталізації хворих на COVID-19 перевищив 80% 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
31.07.2021 1063
Еще материалы раздела «Общество»