НОВИНИ ДНЯ: Трамп попросив Путіна не стріляти по Києву: що той відповів  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 30 січня  В Україні оголошено червоний рівень небезпеки: де вдарять морози до 30°  Ці знаки Зодіаку гребтимуть гроші лопатою вже найближчими днями  У Путіна відреагували на чутки про "енергетичне перемир'я" з Україною  Франція фінансує війну? Le Monde з’ясувало, що Париж досі купує уран у Москви  "Війна, як у Матриці": військовий пояснив, якою має бути армія Українивсі новини дня
10.08.2021 640

НБУ розповів про зміни в діяльності банків

У II кварталі 2021 року українські банки скорочували мережу філій (до 6,9 тисяч).

Про це сказано в Огляді банківського сектора НБУ за серпень 2021 року, опублікованому у вівторок, 10 серпня.

При цьому найбільше відділень скоротили ПриватБанк і Ощадбанк (відповідно 110 і 54), тоді як іноземні банки закрили 24 відділення, а приватні банки відкривали нові філії - 17.

Крім того, в II кварталі звільнено в цілому 1,1 тис. працівників, найбільше скорочували персонал державні та іноземні банки. При цьому приватні банки найняли майже 1,7 тис. осіб. Всього в банках працюють 125 тисяч осіб.

Водночас в II кварталі банки значно наростили мережу POS-терміналів - до 420 тисяч. Такий приріст відбувся завдяки ПриватБанку (+16,2 тис.) і іноземним банкам (+4,7 тис. терміналів).

Нарешті, кількість банкоматів (34,5 тисяч) скоротилася у всіх груп: за квартал банки вилучили з мережі 198 банкоматів.

Оценка материала:

5.00 / 1
НБУ розповів про зміни в діяльності банків 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
10.08.2021 640
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»