<
НОВИНИ ДНЯ: Виробник Iris-T анонсував передачу Україні ще однієї ЗРК найближчими тижнями  Російські кораблі створюють загрозу в Балтійському морі — очільник МЗС Швеції  Рецепт ніжного "Наполеону" з вишнею  Церковний календар на травень 2024 року: дата Великодня та інших важливих релігійних свят  Дощі чи сонце? Синоптики розповіли, якої погоди чекати в Україні на Великдень  США хочуть дати фінансову допомогу Україні в кредит, але його можуть списати  Приготування домашньої ковбаси зі свинини до Великодня: смакота на святковий стілвсі новини дня
Бізнес
Технології
11.08.2021 990

Комета Leonard приблизится к Земле и «зацепит» хвостом Венеру

Комета Leonard в конце этого года пролетит на самом близком расстоянии к Земле, а в начале 2022-го «зацепит» своим хвостом Венеру.

Об этом пишет ученый Джейми Картер для Forbes, передает Укринформ.

Комету C/2021 A1 (Leonard) обнаружил 3 января 2021 года астроном Грег Леонард в обсерватории Маунт-Леммон в Аризоне. Она достигнет своего перигелия (ближайшей к Солнцу точки своей орбиты) 3 января 2022 года.

Как отмечается, ближе всего к Земле комета пролетит 12 декабря 2021 года. Она не представляет опасности для нашей планеты.

Комета Leonard будет видна на небе рядом с яркой звездой Арктур ​​в созвездии Волопаса.

Ученые прогнозируют, что 18 декабря комета пролетит всего в 4,3 миллиона километров от Венеры. А менее чем через два дня она «зацепит» Венеру своим пылевым хвостом.

Это будет первый из известных науке случаев, когда долгопериодическая комета будет находиться так близко к планете, за исключением встречи кометы C/2013 A1 Siding Spring и Марса в 2014 году. Тогда в результате этого на Красной планете образовался метеоритный дождь.

По мнению астрономов, близкий пролет кометы возле Венеры представляет незначительный риск для космических аппаратов, находящихся на ее орбите, особенно для японского аппарата Akatsuki.

Хотя ученые считают маловероятной возможность появления метеоритного дождя на Венере в связи с пролетом кометы, они не оставляют надежд лучше проанализировать пылевой след от нее, который ранее не изучали с такого близкого расстояния.

Как сообщалось, в конце июля астрономы из обсерватории Халикала на Гавайях с помощью телескопа PanSTARRS обнаружили новую яркую комету C/2021 O3 (PanSTARRS). Сейчас она находится в созвездии Пегаса и ее можно будет увидеть либо невооруженным глазом, либо с помощью бинокля в начале мая 2022 года.

Оценка материала:

5.00 / 1
Комета Leonard приблизится к Земле и «зацепит» хвостом Венеру 5.00 5 1
Бізнес / Технології
11.08.2021 990
Еще материалы раздела «Технології»
  • За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити За безпечне користування Windows 10 із 2025 року потрібно буде платити

    Microsoft вже оголосила, що підтримка Windows 10 закінчиться 14 жовтня 2025 року. Після цього для безпечного користування операційною системою потрібно буде щороку платити.

  • Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя Науковий прорив: вчені наблизилися до створення синтетичного життя

    Такий прорив дає можливість вченим вивчити найбільш ранні еволюційні стадії життя.

  • ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік ТОП-10 Медіа У Сфері Бізнесу: Рейтинг Найпопулярніших Сайтів В Україні За 2023 Рік

    Про останні інновації та новини у сфері бізнесу, поради стосовно шляхів пошуку фінансів, про монополії, інвестиції, експорт та інші спеціалізовані теми можна прочитати на сторінках медіа про бізнес. В Україні налічуються десятки різноманітних сайтів, де журналісти відслідковують поточну ситуацію і публікують актуальні новини у даній сфері, експерти дають сотні порад, створюють рейтинги, бізнес-кейси та відео.

  • Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх Альтернатива Twitter. Соцмережа Bluesky стала доступною для всіх

    Після року закритого тестування Bluesky дозволила реєструватися всім. Раніше соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення, щоб гарантувати, що технологія, яка підтримує мережу, зможе впоратися з трафіком.

  • Гідролокація та підводні дрони Гідролокація та підводні дрони

    Гідролокація та підводні дрони є важливими компонентами сучасних морських технологій, що знаходять застосування як у військових, так і в цивільних сферах. Гідролокація, яка використовує звукові хвилі для виявлення та визначення положення об'єктів під водою, є фундаментальною для підводної навігації, розвідки та мапування. В той же час, підводні дрони, здатні до самостійного виконання задач у водному середовищі, революціонізували підходи до дослідження океанів, оборонної стратегії та екологічного моніторингу. Ця стаття має на меті дослідити історію, технічні аспекти, а також сучасні застосування гідролокації та підводних дронів, з акцентом на їх використанні в Україні.