НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
15.08.2021 244

Харківські угоди: СБУ допитає низку політиків

Служба безпеки України викликала діючих і колишніх нардепів, колишніх міністрів та інших екс-чиновників на допити в кримінальному провадженні за статтею держзради. Повістки опубліковані на сайті відомства.

Так 16 серпня на допит в ролі свідків чекають нардепа Юрія Бойка та екс-главу СБУ Валерія Хорошковського. На наступний день викликані нардепи Віталій Борт і Дмитро Шпенов. На 18 серпня - колишній глава митниці Ігор Калетник і екс-нардеп Юлія Ковальова.

Потім у СБУ чекають екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина і його брата Миколу Литвина, який очолював Держприкордонслужбу.

Станом на 20 серпня СБУ викликає на допит у ролі свідків у цьому кримінальному провадженні екс-міністра транспорту і зв'язку Костянтина Єфименка та колишнього міністра юстиції Олександра Лавриновича, на 26 серпня - колишнього міністра фінансів Федора Ярошенка.

Оценка материала:

5.00 / 1
Харківські угоди: СБУ допитає низку політиків 5.00 5 1
Политика / Украина
15.08.2021 244
Еще материалы раздела «Украина»