НОВИНИ ДНЯ: Майкл Б'юррі попереджає про каскадні наслідки обвалу біткоїна  Україна буде заохочувати 800-тисячну армію високими зарплатами, - Зеленський  Які пільги мають ветерани війни, а які — УБД: хто отримує більше  Трамп чітко сказав Путіну, що він не мав права нападати на Україну, - Венс  США надаватимуть Україні наступальну зброю, поки не настане мир, - Вітакер  Від України до Індії: Трамп оголосив себе рятівником світу від ядерних війн  Ракети "Фламінго" уразили полігон, звідки Росія запускає "Орєшнік"всі новини дня
Політика
Україна
18.08.2021 705

Кабмін виділив 100 млн гривень на створення в Україні нового біокластера

Кабінет Міністрів виділив 100 млн гривень на створення біокластера «біологічна безпека та розвиток біотехнологічних технологій». Відповідне рішення Уряд прийняв в ході сьогоднішнього засідання.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram народного депутата Олексія Гончаренка.

Повідомляється, біокластер почне свою роботу вже в цьому році. Спеціалізоване державне підприємство займатиметься розробкою та виготовленням тест-систем для захворювань, які рідко зустрічаються, а також виробленням міжнародних вакцин з відкритою технологією виробництва.

Також у майбутньому підприємство вироблятиме вітчизняні вакцини.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін виділив 100 млн гривень на створення в Україні нового біокластера 5.00 5 1
Політика / Україна
18.08.2021 705
Еще материалы раздела «Україна»