НОВОСТИ ДНЯ: Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицу  Для запуску українського супутника «Січ-2-30» призначили дату  Морозы до -30. После теплого декабря синоптики прогнозируют холодное начало года  В Україні зросли аліменти  Голова Держкосмосу спрогнозував, коли може запрацювати українсько-канадський космодромвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Досуг
14.09.2021 756

«Ти моя підтримка»: Лілія Ребрик вийшла на сцену театру разом з чоловіком

Ведуча програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» й акторка Лілія Ребрик зіграла головну роль у новій виставі «Ін’єкція безсмертя». Її героїня прожила не одне життя, адже вона – безсмертна. Лілія розповіла про підготовку до прем’єри, а також про спільну роботу з чоловіком Андрієм Диким, який поставив хореографію для цієї вистави.

613f44dc28b60_14.09.21

Ранкові ефіри, репетиції в театрі, спектаклі та гастролі – зірка каналу «Україна» встигає все. Принаймні так здається на перший погляд.

«Насправді я багато всього не встигаю. Але в цьому цікавість життя. Цінність моєї професії – бути зайнятою зранку до ночі і повертатися додому, де мене чекає моя «дика сімейка», – розповіла ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик.

Останній тиждень виявився для неї особливо напруженим, адже вранці доводилося вставати на ефіри, а ввечері репетирувати допізна перед довгоочікуваною прем’єрою вистави «Ін’єкція безсмертя», у якій Лілія зіграла головну роль.

«Моїй героїні Емілії Марті 436 років. Це не жарт. Ми спробуємо доторкнутися до теми цінності життя», – розкрила секрет своєї нової театральної роботи Лілія. 

Спектакль засновано на п’єсі Карела Чапека «Засіб Макропулоса». Крім захопливого сюжету, вистава вражає спецефектами, акторською грою і хореографією, яку ставив чоловік Лілії – Андрій Дикий. Акторка зізнається, що хоч прем’єрі й передувала довга підготовка, безумовний плюс у тому, що на репетиціях вона була разом з чоловіком. Прем’єра вистави відбулась цієї п’ятниці в Молодому театрі.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на телеканалі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
«Ти моя підтримка»: Лілія Ребрик вийшла на сцену театру разом з чоловіком 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Досуг
14.09.2021 756
Еще материалы раздела «Досуг»