НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
16.09.2021 1401

У семи районах Києва планують створити ще 13 зелених просторів

У семи районах столиці планують створити ще 13 зелених просторів, вісім з яких - сквери, а також один парк з метою забезпечення комфортних умов для відпочинку та дозвілля киян.

Як повідомляє Київрада, такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, передає Укрінформ.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка продовжується створення нових зелених просторів, адже необхідно облаштовувати сквери та парки у столиці, щоб забезпечити комфортні умови для дозвілля киян та гостей міста.

«Наразі одним з основних завдань міської влади є збереження статусу зеленої столиці. У місті створюються сквери та парки, сучасні міські простори для відпочинку. Земельні ділянки із зеленими зонами, які раніше не мали належного догляду, надаються у постійне користування КО «Київзеленбуд» та районним комунальним підприємствам по утриманню зелених насаджень з метою благоустрою та своєчасного догляду за територією», – зазначив Терентьєв.

Депутат додав, що у проєктах рішень передбачено створення 13 зелених просторів на міських локаціях:

  • Голосіївський район: вул. Плещеєва, 33 (сквер),вул. Академіка Писаржевського, 8, 8-а, та вул. Іртиська, 20 (сквер);
  • Деснянський район: вул. Теодора Драйзера, 4-а, 6-а, 2-б;
  • Дніпровський район: бульвар Ярослава Гашека, 6-8 (сквер), вул. Празька (сквер), парк «Вербовий гай» на Дніпровській набережній, вул. Івана Миколайчука, 6-а (сквер);
  • Оболонський район: вул. Вишгородська, 10-12, перетин вул. Вишгородської та вул. Резервної;
  • Святошинський район: бульвар Академіка Вернадського, 63-а, 71-а (сквер);
  • Солом’янський район: вул. Преображенська, 22/9 (сквер), просп. Повітрофлотський, 43 (сквер);
  • Шевченківський район: вул. Златоустівська, 53.

Як повідомлялося, у Києві безіменна площа у Печерському районі може отримати назву "Кловська площа".

Оценка материала:

5.00 / 1
У семи районах Києва планують створити ще 13 зелених просторів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
16.09.2021 1401
Еще материалы раздела «Столица»