НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
16.09.2021 299

В Україні посилять відповідальність за підробку COVID-сертифікатів та довідок, - МОЗ

Готується законодавчий акт про посилення відповідальності за підробку медичних документів. Серед них - свідоцтва про вакцинацію, а також довідки про протипоказання до щеплення.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

У МОЗ констатують, що зі зростанням захворюваності на COVID-19 усе частіше з’являються повідомлення про купівлю підробку документів. Це - злочин та карається законом, а наявність людей із фальшивими документами становить загрозу для здоров’я та життя інших.

"Якщо людину з підробним свідоцтвом депортували з-за кордону, це прикро, але не смертельно. А от якщо така людина, користуючись довідкою, заразила коронавірусною хворобою стареньку чи старенького, вагітну жінку чи онкохворого, наслідки її дій можуть бути вкрай важкі", - зазначають у міністерстві.

Наразі МОЗ разом з поліцією та СБУ працюють над виявленням випадків підроблення документів про вакцинацію, усі вони ретельно розслідуються.

"Зараз готується законодавчий акт про посилення відповідальності за підробку медичних документів", - повідомили у МОЗ.

Громадян просять повідомляти в поліцію про випадки продажу підробних документів про вакцинацію.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні посилять відповідальність за підробку COVID-сертифікатів та довідок, - МОЗ 5.00 5 1
Политика / Украина
16.09.2021 299
Еще материалы раздела «Украина»