НОВОСТИ ДНЯ: В Україні вже цього тижня сильно похолоднішає  До «червоної» зони можуть потрапити ще 7 областей  Ситуація з коронавірусом погіршується, Київ потрапить у «червону» зону - Кличко  Украину охватит арктическим воздухом: где будет до -7 мороза  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Вакцина Pfizer на 90% ефективна серед підлітків, - дослідження  НБУ погіршив прогноз динаміки зростання економікивсе новости дня
Бизнес
Экономика
18.09.2021 356

Україна може виробляти 9,5 мільярда кубометрів біогазу на рік – експерт

З відходів агровиробництва, харчової промисловості та з побутових відходів Україна може виробляти до 9,5 млрд кубометрів біогазу на рік.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це в ході круглого столу "Український біометан: як розпорядитися потенціалом біоенергетики" сказав голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха.

"Україна може виробити 7,8 млрд кубометрів біогазу в рік тільки з відходів аграрного виробництва, якщо додати ще органічну фракцію побутових відходів та відходи харчової і переробної промисловості, то ми цю цифру можемо підняти до 9,5 млрд кубів на рік", - сказав Гелетуха.

За його словами, Україна може забезпечити за допомогою бiометану 25% власних потреб у природному газі.

Як повідомляв Укрінформ, на початку 2021 року в Україні діяли 53 установки, які виробляють енергію з біогазу та працюють за "зеленим" тарифом. Загальна електрична потужність зазначених установок – 103,4 МВт.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна може виробляти 9,5 мільярда кубометрів біогазу на рік – експерт 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
18.09.2021 356
Еще материалы раздела «Экономика»