НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Бизнес
Экономика
18.09.2021 264

Bloomberg опублікував свіжий рейтинг найбагатших сімей світу

На тлі пандемії коронавірусу впродовж року 25 найбагатших сімей світу збільшили свої статки на 312 мільярдів доларів.

Як зазначає Bloomberg, лідером рейтингу стала сім'я Волтон. Вона контролює одну з найбільших мереж супермаркетів Walmart. Її статки за останній рік зросли на $23 мільярди і оцінюється в $238,2 млрд. Компанія Walton Enterprises володіє 48% акцій мережі Walmart, вартість яких зросла.

На другому місці опинилася родина Марс, що володіє кондитерською корпорацією Mars. Їхні статки оцінюються в $141,9 млрд.

Третьою за розміром капіталу в світі стала сім'я Кох, що володіє Koch Industries. Їхні статки досягли $124,4 млрд. Компанія працює в сфері нафтопереробки та хімічної промисловості.

Також у рейтингу опинилися французька родина Ерме, котра володіє модним будинком Hermes зі статками $116 млрд; королівська сім'я Саудівської Аравії Аль Сауд ($100 млрд); власники модного будинку Chanel Вертхаймери ($61,8 млрд); сім'я Томсон, якій належить інформаційне агентство Thomson Reuters ($61,1 млрд); німецька родина Берінгер, що володіє фармацевтичною компанією Boehringer Ingelheim ($59,2 млрд) та інші.

Оценка материала:

5.00 / 1
Bloomberg опублікував свіжий рейтинг найбагатших сімей світу 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
18.09.2021 264
Еще материалы раздела «Экономика»