НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
21.09.2021 1173

У Києві запропонували локації для скульптури борщу

Кияни запропонували місця для встановлення скульптури борщу з метою розвитку гастротуризму та увіковічення національної української страви.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київради.

За словами ініціатора встановлення скульптури, шеф-кухаря Євгена Клопотенка, кияни запропонували власні варіанти локації, де можна встановити скульптуру борщу, серед них найпопулярнішими є Житній ринок, Поштова та Контрактова площі, Бессарабка, парк імені Тараса Шевченка, Арка Дружби народів та інші.

«Нашу ініціативу підтримали кияни – це показує, що арт-об’єкт є цікавим для місцевих жителів. Я вдячний усім людям, які запропонували свої варіанти локацій для встановлення скульптури. Борщ є українською національною стравою, яку необхідно популяризувати у світі, адже гастротуризм є дієвим інструментом для підвищення привабливості столиці», – розповів Клопотенко.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, міська влада підтримує громадські ініціативи та сприяє їх реалізації у столиці.

«Кияни запропонували локації для встановлення скульптури борщу з метою увіковічення української національної страви. Необхідно не лише зберегти нематеріальну культурну спадщину нашого народу, а й забезпечити її популяризацію на теренах України та світу. Міська влада розвиває туристичну привабливість столиці через гастротуризм. Також важливо створювати нові неповторні публічні простори для відвідування, адже це один з основних чинників формування туристичної дестинації», – наголосив Володимир Бондаренко.

Бондаренко додав, що незабаром буде оголошено конкурс проєктів серед професійних скульпторів.

Як повідомлялося, у Києві планують встановити скульптуру борщу. Киянам пропонують обрати місце для встановлення скульптури борщу для увіковічення національної української страви та розвитку гастротуризму.

Скульптуру буде виготовлено за кошти приватних осіб.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві запропонували локації для скульптури борщу 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
21.09.2021 1173
Еще материалы раздела «Столица»