НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
22.09.2021 337

Доктор Комаровський пояснив у програмі «Ранок з Україною», як позбутися запаху з рота

Існує поширена помилка щодо запаху з рота: нібито це показник величезної кількості хвороб. Але ведучий рубрики «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» назвав дві головні причини цієї проблеми та порадив, як її можна вирішити.

За словами кандидата медичних наук, саме в нашій країні, якщо заходить мова про запах з рота, найчастіше обговорюють якісь негаразди з печінкою.

«У 99,9% випадків запах з рота не має ніякого відношення до хвороб внутрішніх органів, – запевнив ведучий рубрики «Запитай у Комаровського». – Існують дві причини, чому з'являється запах з рота – це проблеми з зубами або з носоглоткою».

Лікар-педіатр вищої категорії пояснив, якщо є каріозні зуби або почався процес їхнього гниття, тоді виникає неприємний запах. Отже, тоді необхідно відвідати стоматолога.

Якщо в носоглотці накопичується слиз, і він засихає, тоді починається процес гниття. Будь-які хронічні інфекції в порожнині рота та носоглотки призводять до неприємного запаху з рота. Тому важливо звернутися до отоларинголога.

«Однак отоларинголог не завжди може усунути, наприклад, хронічний тонзиліт, – сказав Євген Комаровський. – Але ви самі можете створити умови для того, щоб слиз не накопичувався та не утворював процес гниття».

За словами ведучого рубрики «Запитай у Комаровського», найголовніше, щоб у кімнаті, де ви спите, було чисте, прохолодне та свіже повітря. Бажана температура повітря в спальні – це +18 °C. Вологість – від 40 до 60%.

До того ж, можна використовувати сольові розчини для промивання носа й для полоскання горла. Це допоможе позбутися слизу й зробити так, щоб він не пересихав і не гнив.

Всі питання щодо здоров'я дітей та дорослих телеглядачі можуть поставити на сторінці програми «Ранок з Україною» @ranok_ua в Instagram.

Дивіться рубрику «Запитай у Комаровського» на каналі «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Доктор Комаровський пояснив у програмі «Ранок з Україною», як позбутися запаху з рота 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
22.09.2021 337
Еще материалы раздела «Общество»