НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Политика
Украина
22.09.2021 215

РНБО запустила систему моніторингу нацбезпеки

В РНБО в середу, 22 вересня, повідомили, що розробили і ввели в експлуатацію інформаційно-аналітичну систему Головного ситуаційного центру країни "СОТА", яка містить інформацію і аналіз ситуації за 20 напрямами.

Відзначається, що система була розроблена для ефективної координації діяльності державних органів.

Серед цих напрямків, зокрема, соціальна, внутрішньо- і зовнішньополітична безпека, події в зоні проведення ООС, поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у світі і в Україні, просторова і функціональна трансформація, самоврядування в контексті децентралізації, місцеві бюджети і здатність громад, надрокористування, економічна безпека, фінансові ринки, загрози на внутрішніх і зовнішніх ринках тощо.

При цьому інформація, яка збирається із зовнішніх джерел і обробляється в системі, синхронізована з геопросторовими даними.

"Система має три контури обробки інформації: загальнодоступний для службового користування і таємний. Безпека обробки даних в ІАС СОТА підтверджена Атестатом відповідності на комплексну систему захисту інформації, виданими за результатами державної експертизи", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що програмні аналітичні модулі ІАС СОТА дозволяють забезпечити об'єктивний контент-аналіз даних і синхронізацію даних з різних джерел. Це інструмент аналізу та управління ризиками у сфері національної безпеки і оборони України.

Оценка материала:

5.00 / 1
РНБО запустила систему моніторингу нацбезпеки 5.00 5 1
Политика / Украина
22.09.2021 215
Еще материалы раздела «Украина»