НОВОСТИ ДНЯ: Морозы отступают: 27 октября в Украине начнется потепление  Паелья, мінестроне та інші смаколики: у МОЗ розповіли про нове шкільне меню  Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланетвсе новости дня
Бизнес
Технологии
23.09.2021 248

Гаджети можуть уповільнити розвиток словникового запасу дитини

Згідно з дослідженням, проведеним в Університетській лікарні Тампере (Фінляндія), чим довше дитина з батьками проводила час біля екрану, тим повільніше розвивався її словниковий запас.

630_360_1581491272-320_23.09.21

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Yle.

Учені вивчали дітей віком від 1,5 до 2 років. У дослідженні взяли участь 1 667 сімей.

«Це дослідження ще раз засвідчило те, що розвиток дитини залежить від того, наскільки багато нею займаються батьки. Що і як вони роблять разом», - каже дослідник Мар'я Асікайнен.

Використання батьками електронних гаджетів також може вплинути на розвиток мовних навичок у дітей. Наприклад, постійне миготіння пристроїв, на думку Асікайнен, звужує зміст розмови і спільного дозвілля.

Учені дійшли також висновку, що словниковий запас у дитини розвивався повільніше, якщо батьки з нею щодня не читали книжки.

Як повідомляв Укрінформ, у доповіді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Діти в цифровому світі" йдеться, що диджиталізація дає дітям по всьому світу безліч шансів, проте водночас криє в собі небезпеку і ризики. Так, через інтернет існуючий соціальний та економічний розрив може стати ще більшим.

Оценка материала:

5.00 / 1
Гаджети можуть уповільнити розвиток словникового запасу дитини 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
23.09.2021 248
Еще материалы раздела «Технологии»