НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.09.2021 702

Карантин в Україні можуть повністю скасувати навесні

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко вважає, що Україна може скасувати карантин вже весною 2022 року, якщо до Нового року вакцинує більшість дорослого населення.

Про це він сказав під час виступу на форумі "Креативна Україна", відповідаючи на питання, коли закінчиться епідемія, повідомляє LB.ua.

"Я оптимістично дивлюся на ситуацію, тому що пройшло буквально півтора роки, а ми вже маємо вакцину, яка захищає від тяжкого і середньої тяжкості перебігу, і з'являються лікарські засоби. З'явиться лікування специфічне, і тоді про проблему ковіду ми забудемо", - заявив Ляшко.

Він підкреслив, що термін дії карантину (зараз він встановлений до 31 грудня), залежить від свідомості населення.

"Якщо ви подивитеся на Великобританію і Данію - шість місяців інтенсивної вакцинації і в них проблема карантинних обмежень не існує. Вакцинуємося до Нового року - на весну можемо спокійно жити без карантинних обмежень", - сказав Ляшко.

Він підкреслив, що вакцинація дає майже повну гарантію того, що ковід не становитиме загрозу для людини.

"Якщо вакцинована людина інфікується, вона не потрапить до лікарні. 92% госпіталізованих сьогодні - це невакциновані люди. 99,2% померлих від ковід за літній період, з 15 червня - це невакциновані люди", - підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, що станом на 23 вересня в Україні вакцинували менше 13% населення (близько 16% отримали хоча б одну дозу).

Оценка материала:

5.00 / 1
Карантин в Україні можуть повністю скасувати навесні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.09.2021 702
Еще материалы раздела «Общество»