НОВОСТИ ДНЯ: До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежів  Погода на неделю: потепление до +16все новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
23.09.2021 460

Вчені розрахували пік четвертої хвилі COVID-19 в Україні

Прогнозування динаміки розвитку нової, четвертої хвилі COVID-19 в Україні на 200 днів вперед показало, що ця хвиля знаходиться на стадії зростання. Нова хвиля, викликана штамом "Дельта", може бути швидкою, але коротшою попередніх.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані дослідження КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб.

"Її пік передбачається на рівні 15 000-18 000 випадків захворюваності на добу. Згасання четвертої хвилі очікується в кінці 2021 року", - йдеться в прогнозі.

Як зазначається в повідомленні, вагомим фактором такого ускладнення епідемічної ситуації з СOVID-19 є значне ослаблення карантину в літній період, а в більшості навчальних закладів - з початку вересня.

Вчені виконали дослідження поширення четвертої хвилі COVID-19, викликаної штамом "Дельта", в Україні та країнах світу, що відчули на собі найбільший вплив пандемії . Було виявлено, що протягом останніх 20 років мав місце циклічний характер пандемій важкого гострого респіраторного синдрому, свинячого грипу, Ебола і COVID-19 з п'яти-шести літнім періодом.

Із застосуванням методів технічного аналізу великих даних виявлено також циклічний характер перебігу чотирьох хвиль пандемічного процесу COVID-19 на часовому відрізку: січень 2020 - вересень 2021 року.

"Отримані результати вказують на значно нижчий рівень кількості нових захворювань і смертності протягом поточної четвертої хвилі пандемічного процесу, в порівнянні з другою і третьою хвилями, в країнах, що характеризуються високим відсотком вакцинованого населення", - зазначають вчені.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вчені розрахували пік четвертої хвилі COVID-19 в Україні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
23.09.2021 460
Еще материалы раздела «Общество»