Жизнь и Стиль
Столица
24.09.2021 509

Київрада призначила Крищенка заступником Кличка

Київська міська рада підтримала призначення заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень екскерівника поліції Києва Андрія Крищенка.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за відповідне рішення проголосував 91 депутат Київради з 99 присутніх у залі.

"Ви знаєте Андрія Євгенійовича як патріота, справжнього бійця за Україну і професіонала з принципами. Він понад п’ять з половиною років очолював столичну поліцію в непростий час і в непростих умовах. Від реформування міліцейської системи в сучасну поліцію до забезпечення правопорядку в столиці під час різних подій і заходів. Переконаний, такі досвідчені люди повинні працювати на благо нашого міста і його громади", - звернувся Київський міський голова Віталій Кличко до депутатів Київради.

Зазначається, що Крищенко на посаді заступника голови КМДА відповідатиме за питання муніципальної безпеки, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, територіальної оборони та взаємодії з правоохоронними органами.

"Безпека сьогодні - це базова потреба громадян. Маючи великий досвід з цього питання, практичний, роки роботи в правоохоронній системі, я думаю, я зможу забезпечити високий рівень координації і високі результати у цих сферах", - зазначив Крищенко.

Як повідомлялося, 11 серпня начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що подав рапорт про відставку, який задовольнили. Він перебував на цій посаді з 15 грудня 2015 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київрада призначила Крищенка заступником Кличка 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
24.09.2021 509
Еще материалы раздела «Столица»