НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
24.09.2021 546

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Колишня дружина Андре Тана розповіла, чому не покликала його на свій день народження

Екс-дружина дизайнера Андре Тана Аліна Харечко журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, розповіла про стосунки з колишнім.

Колишня дружина Андре Тана розповіла, як відреагувала на його ніжне привітання.

«Я теж дуже його поважаю і захоплююся ним. Це щира дружба, тому для мене було несподівано і дуже приємно. Але я не запрошувала на день народження, тому що були тільки дівчата», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Аліна Харечко.

Сам Андре Тан зізнається, подарунок колишній дружині вислав із запізненням.

«Подарунком була сукня. Я приїхав із Італії, пост писав там, і, коли приїхав, сказав своєму кур'єру, щоб він доставив подарунок», - говорить дизайнер на каналі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Колишня дружина Андре Тана розповіла, чому не покликала його на свій день народження 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
24.09.2021 546
Еще материалы раздела «Общество»