НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
28.09.2021 659

Кулеба розповів про "історичний шанс" для України в сфері енергетики

  Це поставки водню в Німеччину.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про "історичний шанс" для України в сфері енергетики.
Країна може стати важливим постачальником і навіть відтіснити з цього ринку Росію. Слова політика прозвучали в ефірі ICTV.
Так, Кулеба пояснив, що мова йде про постачання до Німеччини водню.

"Завдяки зеленому водню Україна для Німеччини може стати тим, ким є Росія для Німеччини в газовій галузі. Це дійсно історичний шанс", - сказав він.

За словами міністра, важливо не втратити отриману можливість і побудувати необхідний зв'язок між країнами. Вона допоможе вивести Україну на основні позиції не тільки в зовнішній політиці ФРН, але і у внутрішній.

Відзначимо, що в рамках візиту Ангели Меркель до Києва 22 серпня між "Нафтогазом" і німецьким газовим трейдером був підписаний меморандум про взаєморозуміння в сфері водневої економіки.

Крім того, в 2020 році в ЄС було затверджено стратегію, в якій Україну визначили пріоритетним партнером через потенціалу виробництва водню, а також наявної у держави інфраструктури з ЄС.

Оценка материала:

3.00 / 2
Кулеба розповів про "історичний шанс" для України в сфері енергетики 3.00 5 2
Бизнес / Рынки и компании
28.09.2021 659
Еще материалы раздела « Рынки и компании»