НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
28.09.2021 173

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Лікар Комаровський розповів, чи ревнує його дружина

Лікар Євген Комаровський розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чому його діти не пішли у медицину.

6151d62eb1cdd_iz_sinami_28.09.21

Євген Комаровський свого часу отримав премію як «найкрасивіший чоловік», не дивлячись на це, дружина, з якою він разом вже 40 років, не ревнує свого відомого чоловіка до інших жінок.

«Дружина чи не ревнує. Хто такий нормальний чоловік? Той, хто може забезпечити безпеку дітей. Недурний дитячий лікар – це найгарніший чоловік у світі», - поділився із журналістами каналу «Україна» Євген Комаровський.

Рідні одного з найвідоміших лікарів країни не публічні люди.

«Я не можу уявити собі, що хтось із моїх близьких скористається тим, що він близький доктора Комаровського. Це в принципі неможливо. Я його вб'ю», - говорить Комаровський.

У лікаря двоє синів і вже є онук і внучка. Комаровський свого часу зробив все від себе залежне, щоб його діти не пішли його стопами.

«Медицина - це кров, бруд, сльози, заздрість, зловтіха. Це коли у тебе вмирає дитина, а всі твої колеги радіють від того, що у Комаровського дитина померла! Тому я зробив все, щоб мої сини не стали лікарями. У мого старшого сина є диплом яхтінгового капітана, і він може 4-5 разів на рік плюнути на все і поїхати. У нас всіх медик - це одна невістка, яка ветеринар за освітою», - говорить Євген Комаровський на телеканалі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Лікар Комаровський розповів, чи ревнує його дружина 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
28.09.2021 173
Еще материалы раздела «Афиша»