НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Бизнес
Экономика
29.09.2021 211

Ситуація на валютному ринку не викликає занепокоєння – НБУ

Ситуація на валютному ринку не викликає занепокоєння у Нацбанку. Зараз немає причин говорити про спроби окремих гравців маніпулювати та штучно розганяти курс.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна сказав заступник голови Нацбанку Юрій Гелетій.

Він підкреслив, що НБУ виходить на ринок тільки за умови наявності коливань.

"Ми не можемо зупиняти курс, якщо бачимо ревальваційну динаміку. Це буде виглядати так, що ми встановлюємо якийсь таргет. Ми ж не встановлюємо таргетів, і тільки коли на ринку спостерігається значне коливання, ми купуємо чи продаємо валюту", - відзначив Гелетій.

У НБУ вважають, що валютний ринок протягом цього року показував здатність до самозбалансування. Тому Нацбанк скоротив кількість інтервенцій - з початку 2021 року провели 53 інтервенції, за аналогічний період минулого року - 106.

"Ми не будемо допускати штучного розхитування ситуації. Наше завдання - діяти у межах нашої валютної стратегії", - наголосив Гелетій.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ситуація на валютному ринку не викликає занепокоєння – НБУ 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
29.09.2021 211
Еще материалы раздела «Экономика»