НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
01.10.2021 252

У «Ранку з Україною» психологиня розповіла, що робити, якщо чоловік забороняє дружині працювати

У постійній рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, за яких причин чоловік не хоче, щоб ви працювали, і дала поради, як зрозуміти, чи дійсно це вам потрібно.

«Зазвичай за кадром може стояти 2 ситуації, чому ваш чоловік проти вашої роботи. Перша і найрозповсюдженіша – чоловікам простіше та вигідніше, якщо жінка залежить від них фінансово, адже в такому випадку нею легше керувати, особливо, якщо у вас є діти. Друга – чоловік розуміє, що коли ви вийдете на роботу, у вас не буде часу готувати і прибирати. А він відчуває, що може забезпечити фінансово вас і дітей», – коментує психолог Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Знайти відповідь на ваше питання допоможуть поради психологині:

- підвищуйте самооцінку і рівень стосунків з чоловіком;

- зупиніться і добре подумайте, чи треба вам працювати. Є жінки – від природи мами. Цей статус і є для них реалізацією в соціумі. Якщо ви хочете бути фінансово незалежною від чоловіка – йдіть працюйте. Якщо ж у вас в житті все добре – знайдіть собі заняття до душі та реалізуйтесь в цьому.

«Якщо ви все ж таки хочете працювати, слід поговорити з чоловіком. Поясніть коханому, що це питання самореалізації, вашого гарного настрою та вашої потрібності цьому світу. І коли він зрозуміє, що це безпечно і це не питання контролю – дозволить вам працювати», – радить психологиня Олена Адамова в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
У «Ранку з Україною» психологиня розповіла, що робити, якщо чоловік забороняє дружині працювати 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
01.10.2021 252
Еще материалы раздела «Общество»