НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Технологии
06.10.2021 734

КБ “ЛУЧ” готове адаптувати ракетний комплекс “Нептун” для ураження наземних цілей

Українські конструктори готові використати досвід наземної версії турецької крилатої ракети Atmaca для удосконалення ракетного комплексу “Нептун”, який в теорії також може бути доопрацьований для знищення не тільки надводних, але й наземних цілей.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

В інтерв’ю виданню “Тексти” Генеральний конструктор – Генеральний директор ДержККБ “ЛУЧ” Олег Коростельов зазначив, що береговий ракетний комплекс “Нептун” за потреби може бути доопрацьований для знищення наземних цілей.

“Нептун” може бути доопрацьований і для використання як крилата ракета низького польоту по наземних цілях. Для цього у неї є всі конструктивні необхідні опції”, – зазначає очільник ДК КБ “ЛУЧ”.

Водночас для реалізації цієї ідеї передусім необхідне бажання військових отримати таку версію комплексу, стверджує Коростельов.

“Ми діємо строго за правилами, які встановлені законом. Законом встановлено, що Генштаб видає оперативно-технічні вимоги, потім вони перетворюються в тактико-технічне завдання, і потім ми вже робимо”, – підкреслює Коростельов.

РК-360МЦ “Нептун” було прийнято на озброєння у 2020 році, а під час Параду на честь 30-річчя Незалежності України було продемонстровано компоненти наземного комплексу на шасі Tatra.

Оценка материала:

5.00 / 1
КБ “ЛУЧ” готове адаптувати ракетний комплекс “Нептун” для ураження наземних цілей 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
06.10.2021 734
Еще материалы раздела «Технологии»