НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Технологии
08.10.2021 435

Україна домовилася про співпрацю з Космічними військами США

Україна підписала меморандум з Космічними військами США щодо обміну інформацією і щодо супутникової навігації.

Це відбулося під час нещодавнього візиту до Штатів президента Володимира Зеленського.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів голова Державного космічного агентства Володимир Тафтай.

"В рамках візиту був підписаний також меморандум з Космічними військами США щодо обміну інформацією і щодо супутникової навігації. Це також дозволить нам більш ефективно використовувати наші космічні ресурси, отримувати дані з американських супутників для реалізації наших завдань, в тому числі з відстеження пожеж, техногенних катастроф, надзвичайних ситуацій, використання водних ресурсів. Це важливий крок кооперації", - зазначив Тафтай.

За словами глави Держкосмосу, наразі планується також укладення низки інших угод щодо захисту технологій у космічній сфері.

"Крім того, був важливий елемент нашої поїздки в США - участь в 36-му космічному симпозіумі в Колорадо-Спрінгс. Це було важливо з точки зору просування нашої продукції, реалізації таких проектів як "Вега" і "Антарес", - додав Тафтай.Оценка материала:

5.00 / 1
Україна домовилася про співпрацю з Космічними військами США 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
08.10.2021 435
Еще материалы раздела «Технологии»