НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Технологии
09.10.2021 470

Україна є однією з трьох країн, на які Росія здійснює найбільше кібератак – Microsoft

Першими трьома країнами, на які здійснювалися російські кібератаки з липня 2020 року до червня 2021 року, були США, Україна та Велика Британія.

630_360_1498569060-5453_09.10.21

Як передає Укрінформ, про це у блозі написав віцепрезидент з питань безпеки користувачів у Microsoft Том Барт, коментуючи доповідь компанії Microsoft Digital Defense Report.

За його словами, за цей період 58% від усіх кібератак, за якими спостерігала Microsoft, відбулися саме з Росії.

Барт додає, що російські кібератаки все частіше націлені на іноземні урядові установи для збору розвідувальних даних. Такі кібератаки зросли за минулий рік з 3% до 53%.

У більшості випадків йдеться про атаки на відомства, що займаються зовнішньою політикою, національною безпекою або обороною.

Зазначається, що, окрім Росії, американська компанія також зафіксувала значну кількість кібератак з КНДР, Ірану, Китаю, Південної Кореї, Туреччини, а також В’єтнаму.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці вересня Європейський Союз укотре стикнувся з кібернетичною атакою на інституції та державні установи, яку пов'язує з Росією.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна є однією з трьох країн, на які Росія здійснює найбільше кібератак – Microsoft 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
09.10.2021 470
Еще материалы раздела «Технологии»