НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Мир
09.10.2021 333

Нуланд летить на переговори в Росію – Держдеп США

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд на початку наступного тижня відвідає столицю РФ для проведення переговорів з представниками російської влади.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, оприлюдненого в п’ятницю, повідомляє Укрінформ.

«Вікторія Нуланд 11 жовтня перебуватиме в Москві, Росія, де зустрінеться з високопоставленими представниками влади, а також іншими особами для обговорення низки двосторонніх, регіональних та глобальних питань», - зауважили в зовнішньополітичному відомстві США.

При цьому не уточнюється, які саме питання виноситимуться на обговорення.

За офіційною інформацією, після цього, 14 жовтня, Нуланд відправиться до Бейруту, Ліван, де зустрінеться з представниками уряду й громадянського суспільства.

Наступного дня, 15 жовтня заступниця держсекретаря вирушить до Лондона, Велика Британія. Там вона обговорить низку глобальних питань, повідомили в Держдепі.

Як повідомляв Укрінформ, Вікторія Нуланд обіймає третю за рангом посаду в Державному департаменті США. Вона неодноразово бувала в Україні за часів попередніх адміністрацій. Крім того, на нинішній посаді вона висловлювала офіційну позицію США щодо процесу врегулювання на сході України.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нуланд летить на переговори в Росію – Держдеп США 5.00 5 1
Политика / Мир
09.10.2021 333
Еще материалы раздела «Мир»