НОВОСТИ ДНЯ: Росіяни вже готові: військовий експерт - про зручний момент знищення Кримського мосту  "Криміналітет і брудні справи": Фейгін пояснив, як пов’язані Путін і ватажок "вагнерівців" Пригожин  Банки під час війни припинили іпотечне та автокредитування: на що видають кошти  "Немає нічого": Фейгін про рівень розвитку воєнної промисловості Росії  Експерт назвав слабке місце флоту Росії та пояснив, чому вони відійшли від берегів України  "Вони б нас захопили за три дні": Зеленський пояснив, чому українців не попередили про вторгнення Росії  "Русскій мір", заміна письменників і війна: як зміниться шкільна програма в Україні з 1 вереснявсе новости дня
Політика
Україна
11.10.2021 352

Вакцинація на 90% знижує ризик госпіталізації або смерті при COVID – вчені

Французькі вчені встановили високу ефективність COVID-вакцин у співвідношенні з тяжким перебігом хвороби. Встановлено, що щеплення на 90% знижує ризик госпіталізацій та летальних випадків.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначено, що дослідження проводилося на основі результатів аналізів 22 млн людей старше 50 років.

Так, вчені порівняли результати 11 млн вакцинованих людей з такою ж кількістю нещеплених.

Зокрема, визначено, що через 14 днів після отримання другої дози вакцини щепленим на 90% менше загрожує ризик потрапити в лікарню або померти при зараженні COVID-19.

Разом з тим значний захисний ефект спостерігається і у випадку зараження "Дельта"-штамом - 84% для осіб від 75 років і старше і 92% для людей 50-75 років.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вакцинація на 90% знижує ризик госпіталізації або смерті при COVID – вчені 5.00 5 1
Політика / Україна
11.10.2021 352
Еще материалы раздела «Україна»