НОВОСТИ ДНЯ: На Киев надвигается буря: снегопад не будет прекращаться весь день  Політ людини на Місяць: Україна планує долучитися до програми NASA  Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець  Украине прогнозируют мокрый снег, дождь и гололедицу  В Україні зросли аліменти  Голова Держкосмосу спрогнозував, коли може запрацювати українсько-канадський космодром  Осень возвращается: в четверг в Украину нагрянет потепление до +11°все новости дня
15.10.2021 310

Приватбанк водить нові обмеження на грошові перекази

Державний "Приватбанк" встановив місячні ліміти на відправку та отримання грошових переказів.

Для 99,7% клієнтів банку, які користуються цією послугою, практично нічого не змінюється, повідомляє пресслужба "Приватбанку".

Згідно з повідомленням, для відправників встановили ліміт в 100 перекладів по Україні та 25 - за кордон, а для одержувачів, відповідно 100 і 30 перекладів за місяць.

"За правилами внутрішньої політики банку, заснованої на вимогах фінмоніторингу і правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го по 30/31-е числа) як для переказів по Україні, так і за кордон", - йдеться в повідомленні.

У "Приватбанку" додали, що 99,7 відсотка клієнтів банку користуються "Приват24", не виходячи за межі зазначених лімітів.

"Банк працює строго в рамках законодавства з протидії відмиванню брудних грошей і вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 ми вносимо незначні корективи в правила здійснення р2р перекладів за лімітами на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через всі канали", - йдеться в повідомленні фінустанови.

Оценка материала:

5.00 / 1
Приватбанк водить нові обмеження на грошові перекази 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
15.10.2021 310
Еще материалы раздела «Финансы и банки»