НОВОСТИ ДНЯ: Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600  Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало неделивсе новости дня
15.10.2021 314

Агентство Fitch підтвердило рейтинги українських держбанків

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) українських держбанків (ПриватБанку, Ощадбанку, Укрексімбанку та Укргазбанку) на рівні "B" з позитивним прогнозом.

Відзначається, що рейтинг стійкості (VR) Укрексімбанку підвищений до "b-" з "ccc +", тоді як Ощадбанку та Укргазбанку підтверджений на рівні "b-", а ПриватБанку - "b".

Також Fitch підвищило рейтинг єврооблігацій Укрексімбанку з "CCC-" до "CCC".

Поліпшення рейтингу стійкості Укрексімбанку агентство пояснює зниженням тиску на вразливу капітальну позицію фінустанови за рахунок виходу на прибутковість, зниження частки "поганих" кредитів і зменшення схильності до ринкового ризику.

В цілому Fitch як позитив відзначає підвищення прибутковості українських банків в першому півріччі поточного року.

У разі Укргазбанку агентство вказує на значну частку кредитів сектору відновлюваних джерел енергії - 21% валових кредитів банку.

Оценка материала:

5.00 / 1
Агентство Fitch підтвердило рейтинги українських держбанків 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
15.10.2021 314
Еще материалы раздела «Финансы и банки»