НОВОСТИ ДНЯ: Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезетвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
16.10.2021 646

Ляшко пояснив, чому доведеться посилювати карантин

В умовах нехтування вакцинацією єдиним шляхом уникнення колапсу медичної системи через розповсюдження коронавірусу є запровадження карантинних обмежень.

Як передає Укрінформ, про це сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

"Наразі ми маємо два ефективні шляхи протидії поширенню короновірусної хвороби – вакцинація та карантинні обмеження. Але в нас чомусь продовжують нехтувати можливістю зробити щеплення, тому єдиний вихід для запобігання колапсу медичної системи – запровадження карантинних обмежень", - сказав Ляшко.

Він наголосив, що сьогодні на реанімаційних ліжках немає жодного вакцинованого, адже щеплення дозволяє уникнути тяжкого перебігу хвороби. За словами міністра, наразі 97% госпіталізованих із коронавірусною хворобою не були вакцинованими.

Ляшко підкреслив, що збільшення кількості вакцинованих осіб дозволить регіону пройти хвилю без впровадження додаткових карантинних обмежень.

Також повідомляється, що Державна комісія ТЕБ та НС доручила Міністерству охорони здоров'я опрацювати можливість розгортання мобільного шпиталю для лікування хворих на COVID-19 на території Херсонської області.

Як повідомлялося, з 18 жовтня Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області перейдуть до червоного рівня епіднебезпеки. З 15 жовтня червоний рівень встановлений у Херсонській області.

Оценка материала:

5.00 / 1
Ляшко пояснив, чому доведеться посилювати карантин 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
16.10.2021 646
Еще материалы раздела «Общество»