НОВОСТИ ДНЯ: Ізраїль проведе «Міс Всесвіт» попри новий COVID-штам  У Перу знайшли 800-річну мумію, перев'язану мотузками  Места падения метеоритов на Землю будут искать по аномалиям   В Польше обнаружено древнейшее украшение в Евразии: ему больше 40 тысяч лет  В Украине ожидается прохладная погода, местами дожди с мокрым снегом  Что такое Омикрон, откуда он взялся и насколько он опасен?  Ученые раскрыли безумный план терраформирования Марса все новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
18.10.2021 236

Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Олег Винник вперше розповів про болючу втрату

Здається, що співак і зірковий детектив шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Олег Винник завжди в гарному гуморі. Та йому, як і більшості людей, довелося пережити дуже драматичні моменти в житті. Ексклюзивно в програмі «Зірковий шлях» артист зізнався, що втратив рідну людину, бо не мав грошей на операцію.

Минулого року Олег Винник перехворів на коронавірус. І хоча форма була легка, після одужання йому довелося кілька разів проходити реабілітацію. Тоді вся його команда злягла майже одночасно. Виявляється, в колективі трапилося горе – вони втратили молоду працівницю, яка померла від ускладнень. Співак вперше розповів, як пережив цю трагедію.

«Ти заходиш вночі в офіс, вмикаєш світло, йдеш по коридору. Її кабінет відкритий – ми працювали разом, але я ніколи не говорив з нею про особисте, – пригадав Олег Винник в інтерв’ю каналу «Україна». – Вона просила колегу привезти їй в лікарню комп’ютер, казала, що витрачає там час, хоче працювати. Він везе їй комп’ютер, а вона помирає».

І це не єдина болюча втрата в його житті. Це зараз він успішний, але були часи, коли через брак коштів він не зміг врятувати близьку людину.

«Коли помирала твоя рідна людина, тобі потрібно було 50 тисяч євро на операцію. Рак. У мене цих грошей не було. І моя близька людина померла», – поділився болючими спогадами артист.

З того часу зірковий детектив шоу «МАСКА» пообіцяв собі, що гроші в нього будуть завжди.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Зірковий детектив гіпершоу «МАСКА» Олег Винник вперше розповів про болючу втрату 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
18.10.2021 236
Еще материалы раздела «Афиша»