НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Бизнес
Экономика
18.10.2021 248

Нафтогаз готовий продавати промисловості газ за ринковими цінами

Нафтогаз здатний забезпечити попит промисловості в газі, але за ринковими цінами.

Про це в понеділок, 18 жовтня, заявив глава компанії Юрій Вітренко.

"Тут питання в тому, чи готові комерційні, промислові споживачі купувати газ за ринковою ціною. Якщо так, то Нафтогаз завжди був і залишається надійним постачальником газу, і ми забезпечимо всі потреби таких споживачів", - сказав він.

Також Вітренко відзначив про наявність потужностей для додаткового імпорту газу з Європи. "У нас є можливість імпортувати газ з різних європейських країн: це Польща, Угорщина, Словаччина. Зараз розробляється варіант імпорту з Румунії", - уточнив він.

Також глава Нафтогазу нагадав, що потреби населення і ТКЕ забезпечуються за рахунок власного видобутку газу і накопиченими запасами.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нафтогаз готовий продавати промисловості газ за ринковими цінами 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
18.10.2021 248
Еще материалы раздела «Экономика»