НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
19.10.2021 1421

Світ відмовиться від м'яса для порятунку клімату - прогноз

Глава найбільшого м'ясокомбінату в Європі вважає, що незабаром поласувати соковитим шматком яловичини зможе лише еліта.

Вже незабаром світ відмовиться від м'яса для порятунку клімату, а стейки з яловичини та свинини будуть в дефіциті. Так вважає глава найбільшого в Європі м'ясопереробного підприємства Danish Crown Джейс Валер, повідомляє УНІАН.

Яловичина стане такою ж розкішшю як шампанське, передає слова Валера видання Bloomberg.

Так, багато держав вже прагнуть знизити кількість викидів парникових газів. Через це мармурова яловичина може стати настільки дефіцитним товаром, що люди будуть їсти її тільки за винятковими випадками та великими святами. Меншою мірою світ почне відмовлятися і від свинини.

Згідно з дослідженнями, м'ясні компанії змушені обмежувати викиди парникових газів, при цьому 57% всіх викидів харчової промисловості припадає на виробництво продуктів тваринництва. Розв'язання проблеми викидів метану - одна з найважливіших кліматичних проблем для виробників.

Свинина "постраждає" не так сильно, як яловичина, тому що вона є більш екологічною. Однак і таке м'ясо теж будуть виробляти в менших кількостях.

Як скоро світ повністю відмовиться від м'яса - Валер не повідомив. Однак досить імовірно, що прогноз глави Danish Crown дещо перебільшений.

Оценка материала:

5.00 / 1
Світ відмовиться від м'яса для порятунку клімату - прогноз 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
19.10.2021 1421
Еще материалы раздела «Общество»