НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Бизнес
Технологии
20.10.2021 2666

Телескоп NASA показав надмасивну чорну діру у сусідній галактиці

Космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала надмасивну чорну діру у галактиці Андромеди.

Як передає Укрінформ, про це обсерваторія повідомила у Твітері.

«Чандра» спостерігає за центральною надмасивною чорною дірою у галактиці Андромеди», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у нашій галактиці Чумацький Шлях також є надмасивна чорна діра, яка отримала назву Стрілець A. Її маса перевищує масу Сонця майже у чотири мільйони разів.

Маса надмасивної чорної діри у галактиці Андромеди перевищує масу Стрільця A у понад 20 разів.

Як повідомляв Укрінформ, космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» NASA сфотографувала спіральну галактику NGC 253 (Скульптор), яка знаходиться у сузір'ї Скульптор.

Оценка материала:

5.00 / 1
Телескоп NASA показав надмасивну чорну діру у сусідній галактиці 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
20.10.2021 2666
Еще материалы раздела «Технологии»