НОВОСТИ ДНЯ: Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожают  Рішення вже ухвалено. Хто та коли отримає третю дозу COVID-вакцини  У Міноборони розпочалася «демілітаризація» посад — Резніковвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
20.10.2021 314

Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів

Електронна петиція щодо обов’язкового обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження набрала необхідні 25 тисяч підписів для її подальшого розгляду Президентом України.

Такі дані опубліковані на сайті глави держави станом на 19 жовтня, передає Укрінформ.

Петицію було зареєстровано 15 вересня, її автор - Аліна Ігорівна Ханумак.

«Пропоную: розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо внесення змін до чинного законодавства, які встановлюватимуть обов’язок для всіх закладів дошкільної освіти обладнувати свою територію системами відеоспостереження, зокрема коридори, їдальні, спортивні та ігрові майданчики, навчальні класи та інші приміщення загального користування учнів, окрім вбиралень та роздягалень», - ідеться в документі.

Автор просить надати можливість батькам і керівництву дошкільного навчального закладу віддалено спостерігати в режимі реального часу за територією навчального закладу.

Зазначається, що необхідність відеоспостереження зумовлена збільшенням кількості випадків жорстокого поводження з дітьми у закладах дошкільної освіти.

«Встановити факт жорсткого поводження з дитиною, виходячи з об’єктивних обставин, майже неможливо, а тому винні особи залишаються непокараними та продовжують вчиняти протиправні дії, або ж навпаки, осуджуються невинні особи. Під час звернення до уповноважених органів у разі жорстокого поводження з дитиною, в більшості випадків такі органи залишаються безсилими за відсутності відповідних доказів або ж просто не вчиняють жодних дій», - додала автор петиції.

Як повідомлялося, раніше необхідну кількість підписів у 25 тисяч набрала петиція до Президента з вимогою повної заборони концертної діяльності артистів з країни-агресора Росії до повернення Криму у склад України та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами.

Оценка материала:

5.00 / 1
Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
20.10.2021 314
Еще материалы раздела «Общество»