НОВОСТИ ДНЯ: Фінал Путіна визначений, а питання майбутнього Росії поки що відкрите, - представник ГУР  Львівський сирник, що тане в роті: рецепт від Лізи Глінської  Зима в Україні: чи будуть люті морози та холоди  Не лише Путін: Подоляк розповів, хто в Росії керує війною проти України  Аналітики ISW заявили, що Кадиров і Пригожин публічно підірвали авторитет Путіна  Холодна осінь: кліматологи підбили підсумки вересня в Києві  Військовослужбовці зможуть отримати право виїзду за кордон – нардеп Сергій Рудиквсе новости дня
20.10.2021 823

Вітренко обіцяє підняти газовидобуток майже удвічі

Глава Нафтогазу Юрій Вітренко оголосив про плани компанії збільшити видобуток газу за десять років майже удвічі - з 13 млрд кубометрів до 24 млрд кубометрів.

Таку заяву він зробив у ході Українського газового інвестиційного конгресу в Києві в середу, 20 жовтня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що виробництво газу доцільно розвивати при собівартості його видобутку до $160 за тисячу кубометрів.

Для розвитку газовидобутку мають намір залучати міжнародні інвестиції.

"Наше завдання полягає не в тому, щоб конкурувати з іншими компаніями, а в тому, щоб стати платформою для залучення інвестицій у газову галузь", - сказав він.

Як відомо, державна компанія Укргазвидобування кілька років поспіль знижує обсяги видобутку газу. Так, у 2020 році показники впали на 5% - до 14,233 млрд кубометрів. А за дев'ять місяців 2021 року видобуток впав на 4,8% - до 10,204 млрд кубометрів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко обіцяє підняти газовидобуток майже удвічі 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
20.10.2021 823
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»