НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
20.10.2021 663

Вітренко обіцяє підняти газовидобуток майже удвічі

Глава Нафтогазу Юрій Вітренко оголосив про плани компанії збільшити видобуток газу за десять років майже удвічі - з 13 млрд кубометрів до 24 млрд кубометрів.

Таку заяву він зробив у ході Українського газового інвестиційного конгресу в Києві в середу, 20 жовтня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що виробництво газу доцільно розвивати при собівартості його видобутку до $160 за тисячу кубометрів.

Для розвитку газовидобутку мають намір залучати міжнародні інвестиції.

"Наше завдання полягає не в тому, щоб конкурувати з іншими компаніями, а в тому, щоб стати платформою для залучення інвестицій у газову галузь", - сказав він.

Як відомо, державна компанія Укргазвидобування кілька років поспіль знижує обсяги видобутку газу. Так, у 2020 році показники впали на 5% - до 14,233 млрд кубометрів. А за дев'ять місяців 2021 року видобуток впав на 4,8% - до 10,204 млрд кубометрів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко обіцяє підняти газовидобуток майже удвічі 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
20.10.2021 663
Еще материалы раздела « Рынки и компании»