НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
21.10.2021 484

Ведучий Олексій Суханов на один день став сектантом

Ведучий популярного ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов зіграв роль пастора братства у серіалі «Дитячий охоронець», прем’єра якого відбудеться на телеканалі «Україна» вже цієї осені.

У Києві тривають зйомки україномовного 40-серійного детективу з елементами комедії «Дитячий охоронець». Виробництвом картини на замовлення телеканалу «Україна» займається продакшн-компанія «Теле Про». В одній із серій захопливої історії знявся популярний ведучий Олексій Суханов, який зіграв роль Любомира, лідера сумнівної секти.

«Любомир – мій улюблений персонаж. Він голова секти, пудрить пастві мозки, людина меркантильна, але зображає із себе святого, - розповів на знімальному майданчику Олексій Суханов, - хочеться спробувати себе у ролі поганої людини, висловитися про її мерзенність, це для мене цікавий досвід».

За словами ведучого «Говорить Україна», схожих на Любомира харизматичних лідерів сьогодні можна зустріти скрізь. Сам Суханов зізнається, що, можливо, і сам підпадав під чари таких людей, але зробив певні висновки і з обережністю ставиться до таких особистостей.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу «Дитячий охоронець», відставний спецназівець Тарас не знайшов себе у цивільному житті і влаштовується в охоронне агентство. Колишній військовий впевнений, що легко впорається із обов'язками охоронця, але поки не дізнається, що охороняти йому доведеться дітей.

За сюжетом пригодницького серіалу, заможні родини наймають дитячого охоронця, якщо відчувають, що їхній дитині загрожує небезпека, але яка, клієнт часто приховує. Іноді за цим стоїть сімейна таємниця, яку доводиться розплутувати головному героєві.

У серіалі знялися актори: Євген Олійник, Анна Гуляєва, Костянтин Корецький, Андрій Федінчик, Тетяна Печенкіна, Мішко Роланд, Дмитро Оскін та інші.

Дивіться серіал «Дитячий охоронець» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведучий Олексій Суханов на один день став сектантом 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
21.10.2021 484
Еще материалы раздела «Афиша»