НОВОСТИ ДНЯ: До України привезли копію листа Карла ХІІ про визнання незалежності Запорізької Січі  Синоптикиня розповіла, коли у більшості регіонів України послабне спека  Пишні й ніжні сирники "як в ресторані" за секретним рецептом української кулінарки  Повітряний бій на Херсонщині: українські літаки вдарили по скупченню ворога і були атаковані ракетами "повітря-повітря"  Грози, град і сильний вітер: де в Україні чекати негоди 5 липня  Військовий облік жінок в Україні: які професії під нього потрапляють і чи зможуть вони виїхати за межі України  У Росії вже немає сил для широкомасштабного наступу, - ГУРвсе новости дня
Життя та Стиль
Афіша
24.02.2022 526

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олексій Суханов розповів, хто має платити на побаченні

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чи дозволяє платити жінкам на побаченні.

6172cde0e00e4_24.02.22

Ток-шоу «Говорить Україна» цього року святкує 10-річчя, його незмінний ведучий Олексій Суханов переконаний, на побаченні має платити той, хто запрошує.

«Я дотримуюся правила – якщо я запрошую, то розраховуюся я. Хто запрошує, той і розраховується. Я розрахуюся за що завгодно. Я називаю це синдромом чотирикутних яєць. У жінки і у чоловіка рівні права. Чому ми маємо обмежувати жінку, аби вона пригостила? А якщо вона так хоче?», - розповів Суханов на телеканалі «Україна».

Ведучий пригадав, що ділитися його привчили з дитинства.

«Мене дідусь з бабусею навчили: якщо тобі доля дає, Господь дає, і ти маєш можливість поділитися – навіть не думай, - ділиться ведучий «Говорить Україна», і додає, що виступає у родині рівноправ’я. - Я вважаю, що людина, яка зважилася створити сім’ю, ставлячи собі запитання, чи можу я забезпечити, має відповідати - «так». І ця відповідь має пролунати і від чоловіка, і від жінки».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 2
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Олексій Суханов розповів, хто має платити на побаченні 5.00 5 2
Життя та Стиль / Афіша
24.02.2022 526
Еще материалы раздела «Афіша»