НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хлібвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
21.10.2021 370

«Ранок з Україною»: ТОП-5 порад психологині, як підвищити самооцінку

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, що робити людям із заниженою самооцінкою, щоб позбутись комплексів.

Психологиня Олена Адамова радить перш за все звернути увагу на свою самооцінку і почати «вирощувати» її. Для цього вам потрібно:

час від часу говорити собі, в чому ви стали кращі;

нагадувати собі про власні переваги і досягнення;

усвідомлювати власні сильні сторони та риси, за які ви себе поважаєте;

до кожної власної вади знайдіть кілька переваг, використовуючи алгоритм: у мене є (вада), проте я маю (переваги);

працюйте з власними вадами: ті, які не можна змінити – прийміть у собі, а ті, які підлягають корекції – виправляйте та вдосконалюйтесь.

Якщо ви відчуваєте, що низька самооцінка заважає вам у спілкуванні з людьми чи знайомстві з потенційними партнерами, запитайте себе – чим ви можете бути цікаві іншим.

«Під час знайомства робіть акцент на активному слуханні, адже людям завжди подобаються ті, хто їх слухає. Людина з гарною самооцінкою завжди сфокусована на іншій людині, а не на собі. А коли ви відчуєте цікавість іншої людини – демонструйте свої переваги, які ви вже визначили», – радить психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
«Ранок з Україною»: ТОП-5 порад психологині, як підвищити самооцінку 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
21.10.2021 370
Еще материалы раздела «Общество»