НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Бизнес
Экономика
22.10.2021 374

У Британії «добуватимуть» золото зі старої техніки: монетний двір підписав угоду

Британський королівський монетний двір підписав угоду з канадською компанією Excir щодо вилучення та переробки золота з компонентів старих смартфонів та іншої електроніки

Про це повідомляє Укрінформ з посилання на ВВС.

У Королівському монетному дворі вже випробували технологію. Це дозволило працівникам двору отримати чисте золото 999,9 проби. Якщо метод вилучення поліпшити, то він дозволить отримувати також паладій, срібло і навіть мідь, йдеться у повідомленні.

Очікується, що дорогоцінні метали будуть вилучатися за кімнатної температури на території монетного двору в Ллантрісанті, замість того, щоб перевозити відходи за межі Британії для переробки при високих температурах на заводах.

Виконавчий директор монетного двору Енн Джессопп заявила, що ця технологія допоможе "реально вплинути на одну з найбільших екологічних проблем світу".

Щороку світ виробляє понад 50 мільйонів тонн електронного сміття. За оцінками, вторинній переробці піддається менше однією п’ятої з цих відходів.

Дослідники підрахували, що електронна техніка, викинута у 2021 році, складе понад 57 мільйонів тонн. Якщо нічого не буде зроблено для його переробки, до 2030 року кількість електронних відходів сягне 74 мільйонів тонн.

Як повідомлялося, у вересня ЄС оприлюднив плани, які вимагатимуть від виробників смартфонів прийняти єдиний стандарт зарядки мобільних пристроїв - USB-C, щоб уникнути зайвих електронних відходів, які щорічно викидають європейці.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Британії «добуватимуть» золото зі старої техніки: монетний двір підписав угоду 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
22.10.2021 374
Еще материалы раздела «Экономика»