НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
22.10.2021 1114

Влада Києва змінила рішення про тарифи на тепло

Влада Києва заявляє, що в нинішньому опалювальному сезоні тарифи на опалення в столиці залишаться на минулорічному рівні.

Про це йдеться в повідомленні КМДА в п'ятницю, 22 жовтня.

Повідомляється, що вартість 1 Гкал тепла залишиться на рівні 1654,41 грн з ПДВ.

"Незважаючи на збільшення витрат підприємства через зростання вартості газу, тарифи на тепло КП Київтеплоенерго для категорії "населення" підвищувати не будуть", - йдеться в повідомленні.

У міськадміністрації нагадують, що розмір статутного капіталу Київтеплоенергозбільшили на 2 мільярди гривень, що допоможе не допустити зростання тарифів на тепло.

При цьому із сайту КМДА зникла сторінка, на якій говорилося про затвердження нового тарифу на тепло на рівні 2876 грн за 1 Гкал.

Оценка материала:

5.00 / 1
Влада Києва змінила рішення про тарифи на тепло 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
22.10.2021 1114
Еще материалы раздела «Столица»