НОВИНИ ДНЯ: Путін зробив несподівану заяву про відновлення Радянського Союзу  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  "Катастрофічно не вистачає": нардеп пояснив збільшення виплат до 200 тис. грн  Китай представив гіперзвукову ракету за ціною "Шахеда", яка б'є на 1300 км  Половина європейців вірять у війну з РФ, ще стільки ж вважає Трампа ворогом ЄС  Наказ дав особисто Путін: Британія ввела нові санкції проти РФ через замах з "Новічком"  Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків зодіаку: ви магнітом притягнете гроші і успіхвсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
19.10.2025 252

КМДА: у Києві підготовлено 300 резервних джерел живлення сумарною потужністю понад 50 МВт

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв в ефірі ТРК “Київ” повідомив, що у Києві суттєво збільшили кількість обладнання для забезпечення резервного енергопостачання, передає КМДА.

Він зазначив, що для резервного живлення систем водопостачання й водовідведення, а також постачання тепла підготовлено 300 одиниць резервних джерел електроенергії різної потужності, сумарною потужністю понад 50 МВт. Про це повідомляють Контракти.UA.

Близько 100 МВт потужності, з яких близько 40 МВт спрямують на функціонування системи водопостачання,  забезпечать газопоршневі установки, встановлення яких триває на міських об’єктах.

«Також маємо 51 мобільну пересувну котельню, які під’єднуватимуться до лікарень та інших закладів, щоб дати тимчасове тепло. Маємо систему автономних бюветів – понад 150 бюветів мають власне резервне живлення потужністю майже 1 МВт. І треба сказати про будинки, адже за три останні роки зроблено багато. За рахунок програм співфінансування та енергостійкості вже тисяча будинків обладнані резервним живленням – генераторами, батареями, інверторами. У нас є 70 сонячних електростанцій у житлових будинках», – заявив Петро Пантелеєв.

Він навів приклад одного з житлових будинків у Святошинському районі, який із початку поточного року за рахунок роботи сонячної електростанції виробив понад 25 МВт-год електроенергії і в умовах відключень електроенергії продовжує нормально функціонувати.

«Це й економія для будинкового господарства, і резерв живлення. Варто зазначити, СЕС працюють і не в сонячну погоду. Можливо, не настільки ефективно, але необхідну кількість електроенергії виробляють’, – підкреслив Петро Пантелеєв.

Оценка материала:

5.00 / 2
КМДА: у Києві підготовлено 300 резервних джерел живлення сумарною потужністю понад 50 МВт 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
19.10.2025 252
Еще материалы раздела «Столиця»