НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
23.10.2021 276

У Києві почали підключати будинки до опалення

23 жовтня в Києві стартував опалювальний сезон. До кінця доби КП "Київтеплоенерго" планує підключити близько 9% будинків.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Місто прийняло рішення про старт опалювального сезону з 23 жовтня, з огляду на прогноз погоди на наступний тиждень. Згідно з даними синоптиків, середньодобова температура буде триматися на рівні нижче 8 градусів", – повідомляють у КМДА.

За даними КМДА, з 1 жовтня тепло вже отримують 84% (383) шкіл, 95,9% (513) дитячих садків, а також 50,5% (165) лікувальних установ міста Києва. Також отримують тепло житлові будинки, які підключили до опалення за заявками керівників будинків.

Столична влада нагадала, що вартість тепла для жителів багатоквартирних будинків залишається на рівні минулого року.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Києві почали підключати будинки до опалення 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
23.10.2021 276
Еще материалы раздела «Рынки и компании»