НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Мир
24.10.2021 428

Адвокат Саакашвілі заявив, що в лікарні планують його ліквідацію

Адвокат екс-президента Грузії Ніка Гварамія заявив, що в тюремній лікарні планують імітувати бунт з метою ліквідації екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Про це Гварамія заявив на брифінгу в неділю, 24 жовтня, передає видання Новини - Грузія.

Як відомо, Саакашвілі продовжує голодування в Руставський в'язниці вже 24 день. Лікарський консиліум, сформований при МОЗ Грузії, рекомендує перевести його в багатофункціональну клініку змішаного типу. У Мін'юсті згодні госпіталізувати екс-президента в лікарню глданської в'язниці в Тбілісі, наполягаючи, що вона підходить для голодуючих в'язнів.

"Переведення в тюремну лікарню буде пов'язано з проблемами безпеки і, за нашою інформацією, ці проблеми будуть імітовані нинішньою владою країни. Буде т.зв. імітований бунт, який закінчиться ліквідацією Михайла Саакашвілі", - сказав Гварамія.

Адвокати вимагають, щоб влада в найближчі години вирішила питання госпіталізації екс-президента в багатопрофільну клініку, де зможуть забезпечити безпеку Саакашвілі і подбати про його здоров'я з урахуванням усіх потреб.

"Існує ризик зупинки серця. В клініці повинна бути кардіологічна служба другого рівня. Зокрема, інтервенційна кардіологія, лабораторія ангіокардіології, імплантація кардіостимулятора ендокарда, імплантація і катетерная абляція, лікування стенокардії і тромботичних ускладнень", - сказав Гварамія, додавши, що в тюремній лікарні це неможливо.

Оценка материала:

5.00 / 1
Адвокат Саакашвілі заявив, що в лікарні планують його ліквідацію 5.00 5 1
Политика / Мир
24.10.2021 428
Еще материалы раздела «Мир»