НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Бизнес
Экономика
25.10.2021 240

Українцям по-новому будуть нараховувати штрафи

Міністерство соціальної політики ініціює зміни в методиці визначення розмірів штрафів для громадян.

Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу Дом.

За її словами, зміни передбачають, що розміри штрафів тепер не будуть прив'язані до прожиткового мінімуму.

Лазебна зазначила, що розмір прожиткового мінімуму повинен бути більше, тому вирішили змінити методологію визначення розміру штрафів, щоб людям не довелося платити занадто багато.

"Ми аналізували 180 законодавчих актів, у яких є прив'язка до прожиткового мінімуму, і дивилися, на що її можна замінити. Вирішили залишити цю прив'язку у формуванні основних нарахувань: тільки пенсія і мінімальна зарплата. А все інше прив'язуємо до базових виплат, щоб у людини не було теж ніяких втрат", – пояснила Лазебна.

За словами міністра, за участю експертів був розроблений комплекс змін в законодавство, щоб внести заплановані зміни. Зараз відповідні законопроєкти знаходяться в парламенті.

"Вийшло 4 законопроєкти. Один про методологію, другий про відв'язку, далі – про базові величини для штрафів і для соціальних виплат, доплат. Ми це все прописали", – додала вона.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українцям по-новому будуть нараховувати штрафи 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
25.10.2021 240
Еще материалы раздела «Экономика»