НОВОСТИ ДНЯ: За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождявсе новости дня
Политика
Украина
26.10.2021 432

Венедіктова назвала кількість українців, які вживають наркотики

В Україні кількість громадян, які вживають наркотики, становить від 1 до 1,5 млн, і цей показник з кожним роком збільшується.

Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час координаційної наради керівництва правоохоронних та інших держорганів в офісі генпрокурора.

"Темпи зростання наркоманії в Україні є одними з найвищих у світі", - сказала вона, додавши, що щорічно показник вживання наркотиків серед українців зростає на 8-10%.

Близько 20% наркотиків в Україні розповсюджується через Інтернет.

За словами Венедіктової, щороку від наркоманії та пов'язаних із нею хвороб помирають близько 120 тисяч людей.

Найбільше злочинів, пов'язаних зі збутом наркотиків, трапляються у столиці, а також у Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Донецькій областях.

2021 року вже задокументовано 24,5 тисячі кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Венедіктова назвала кількість українців, які вживають наркотики 5.00 5 1
Политика / Украина
26.10.2021 432
Еще материалы раздела «Украина»